Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Voor 17:00 uur besteld, vandaag verstuurd
GRATIS verzending boven €35,-
60 dagen bedenktijd
WhatsApp +316 20986987
info@penselen.nl

Productinformatie "Rosemary Mark Maggiori Brush Set"

Een zorgvuldig samengestelde collectie van hoogwaardige penselen, ontworpen in samenwerking met de gerenommeerde kunstenaar Mark Maggiori en met de hand vervaardigd door Rosemary & Co.

Diverse penseeltypes:

Evergreen Extra Long Flats: Maten 0 en 2, ideaal voor het aanbrengen van brede, vloeiende penseelstreken.
Evergreen Long Filberts: Maten 2, 4 en 6, bieden veelzijdigheid voor zowel detailwerk als grotere vlakken.
Serie 95 Pure Sable Fan: Maat 4, perfect voor het creëren van zachte overgangen en het mengen van kleuren.
Mark Maggiori Signature Brush: Een speciaal ontworpen penseel voor fijne details en precisiewerk.
Handvatten: Alle penselen in deze set hebben lange handvatten, behalve het Mark Maggiori Signature penseel, dat een kort handvat heeft voor nauwkeurig detailwerk.
Veelzijdigheid: Deze set is geschikt voor diverse schildertechnieken en is met name ideaal voor het schilderen van westerse thema's en landschappen, in lijn met de stijl van Mark Maggiori.

Over Mark Maggiori:

Mark Maggiori is een Franse kunstenaar, bekend om zijn indrukwekkende schilderijen van het Amerikaanse Westen. Zijn werk vangt de essentie van cowboys en het uitgestrekte landschap van het Westen, en hij heeft snel naam gemaakt als een van de toonaangevende westerse kunstenaars van deze tijd.

Maatschema / Size Chart

Serie / Brush Series Type Penseel
Brush Type
Maat
Size
Haarlengte (mm)
Hair Length
Breedte (mm)
Width
EvergreenExtra Lang Plat / Extra Long Flat014.43.4
EvergreenExtra Lang Plat / Extra Long Flat218.55.6
EvergreenLang Kattentong / Long Filbert221.06.0
EvergreenLang Kattentong / Long Filbert426.09.0
EvergreenLang Kattentong / Long Filbert629.511.0
Serie 95Waaier / Fan (Puur Marter / Pure Sable)418.640.0
Mark MaggioriSignature Penseel / Signature Brush218.32.35
Merk "Rosemary & Co"

Rosemary maakt al 39 jaar penselen. Rosemary Thompson over haar merk: Ik heb het geluk dat ik door mijn beroep de wereld rond heb kunnen reizen, zowel op zoek naar materialen als naar verschillende productiestijlen. Dankzij deze bronnen vind ik mijn eigen methoden voor het maken van penselen en train ik mijn team ‘op mijn manier’. Ik heb een team van zeer bekwame penseelmakers opgeleid om dit voorbeeld te volgen.

Merk gerelateerde links

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.