Princeton Aqua Elite Long Round 12 Rond Penseel
- Snelle levering
- 60 dagen bedenktijd
- Gratis verzending boven € 35,-
Productinformatie "Princeton Aqua Elite Long Round 12 Rond Penseel"
De Princeton Aqua Elite Long Round 12 is een hoogwaardige penseel uit de Aqua Elite-serie van Princeton, speciaal ontworpen voor aquarelkunstenaars die op zoek zijn naar topkwaliteit.
Deze penselen zijn gemaakt van synthetische haren die de eigenschappen van natuurlijk Kolinsky marterhaar nabootsen, maar dan zonder dierenleed.
Natuurlijke Kolinsky-ervaring: De Aqua Elite LR12 biedt dezelfde water- en kleurretentie als natuurlijk marterhaar, waardoor je vloeiende, consistente penseelstreken kunt maken.
Uitstekende veerkracht en vormbehoud: Dit penseel keert na elke streek terug naar zijn oorspronkelijke vorm, wat essentieel is voor precieze details en technieken.
Synthetisch en diervriendelijk: Gemaakt zonder dierlijke producten, maar met de prestaties van traditionele Kolinsky-penselen.
Maat Size |
Haarlengte (mm) Hair Length |
Breedte (mm) Width |
---|---|---|
12 | 33,02 | 7,11 |
Princeton Brush Company: Amerikaanse Innovatie en Vakmanschap sinds 1992
In een klein stadje in New Jersey, USA, werd in 1992 de Princeton Brush Company opgericht door Howard Kaufman. Wat begon als een bescheiden onderneming, groeide al snel uit tot een toonaangevende naam in de wereld van kunstpenselen. Princeton staat bekend om zijn toewijding aan innovatie, vakmanschap en het leveren van penselen van hoge kwaliteit voor kunstenaars van alle niveaus.

Inloggen